Exkurze v naší knihovně | Knihovna Antonína Švehly
Úvod / Aktuality / Exkurze v naší knihovně

Exkurze v naší knihovně

Víte, proč se knihovna jmenuje podle Antonína Švehly? Víte, kolik máme knížek? Viděli jste někdy sklad knihovny? Víte, jak se digitalizují knížky? Víte, kolik u nás můžete najít historických knížek? Umíte si představit, co všechno dělá zemědělská knihovna? Byli jste už někdy u nás v knihovně? Víte, že knihovnu můžete nosit v kapse?

Odpovědi na tyto i jiné otázky získáte, když si zarezervujete exkurzi u nás v knihovně. Ukážeme vám, co náš čtenář normálně nemá šanci vidět, a to i když našimi čtenáři nejste.

Pro koho je exkurze určena? Pro skupinu 5–20 zájemců.

Jak si exkurzi objednat? Jednoduše. Stačí napsat e-mail (mejsnarova.petra@uzei.cz) nebo zavolat (222 000 237, 724 571 902). Rezervaci nebo informace o exkurzi vám podáme také prostřednictvím naší služby Infopult nebo osobně ve studovně u výpůjčního pultu.

Co je potřeba mít s sebou? Dobrou náladu, pevnou obuv, chuť strávit u nás alespoň hodinku času.

Co nechat doma? Ostych, obavy a starosti. Knihovna je jiný svět, kde by vám to jen překáželo.

Je možné mít exkurzi na míru nebo jsou všechny stejné? Každá parta lidí je jedinečná a i pro skupinu, která přijde opakovaně, umíme nabídnout něco jiného.

Je nějaké věkové omezení? Ano, věk účastníků je striktně omezen od 0-167 let. O mladších (nenarozených) a starších účastnících je potřeba se individuálně domluvit, pokusíme se program upravit i jejich potřebám.

Je možné exkurzi udělat na míru? Ano, pokud nám dáte dostatek informací o vašem zájmu a časových možnostech, můžeme vám připravit tematicky zaměřený program nebo vám věnovat více času.

Je exkurze nějak zpoplatněná? Ne, knihovna slouží veřejnosti a exkurze je jako mnoho našich služeb zcela zdarma.


Tel. 724 571 902

mejsnarova.petra@uzei.cz