Úvod / Aktuality

Mobilní aplikace 100PY českého zemědělství

23.8.2018

Stáhněte si naši mobilní aplikaci 100py českého zemědělství!

Vzhledem k významnému milníku, který náš stát překročí v říjnu tohoto roku, jsme se rozhodli i naši prezentaci na agrosalónu Země živitelka 2018 koncipovat v duchu tohoto jubilea. Blížící se výročí 100 let od vzniku Československa proto připomene projektem "100py českého zemědělství". Návštěvníci našeho stánku budou moci zažít příběh českého zemědělství od konce monarchie až do současnosti. Příběh začínající používáním tažných zvířat a končící drony a dalšími technologiemi precizního zemědělství. A právě současnosti českého zemědělství, která je plná moderní techniky a technologií bude odpovídat i forma, kterou návštěvníky příběhem provedeme. Náš stánek se totiž stane místem, kde se bude rozšiřovat realita. Prostřednictvím aplikace virtuální reality rozpohybujeme tematickou grafiku i Vaše obočí, které se zvedne úžasem.
Rozpohybovat realitu českého zemědělství budete moci nejen v Českých Budějovicích ve dnech 23. – 28. srpna, ale od září i v prostorách Knihovny Antonína Švehly v Praze.

Aplikaci pro zařízení Android si můžete stáhnout zde.